Drugie wiosenne szkolenie grupy Rzeszów
Maciej Śliwa - 20.04.2026, 21:17
W poniedziałek w Hotel Cztery Pory Roku Rzeszów odbyło się kolejne szkolenie sędziów grupy Rzeszów. ⚽

Spotkanie było podzielone na dwie części. W pierwszej – szkoleniowej – koledzy Rafał Szydełko oraz Konrad Łukiewicz poprowadzili wykład poświęcony często wzbudzającemu kontrowersje tematowi zagrania piłki ręką. Była to dobra okazja do wymiany spostrzeżeń oraz omówienia wielu sytuacji boiskowych na podstawie licznych klipów.

Następnie przeszliśmy do części organizacyjnej, podczas której kierownik grupy Paweł Charchut oraz kol. Maciej Śliwa omówili bieżące sprawy oraz najważniejsze wydarzenia dotyczące grupy Rzeszów.

Dziękujemy wszystkim za obecność, aktywny udział w szkoleniu oraz naszym prelegentom za wartościowe szkolenie. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach! 👏