Warsztaty sędzi Ekstraligi i pespektywicznych - jesień '25
Maciej Śliwa - 18.09.2025, 13:58
Patrycja Turczyn, Kinga Lachtara, Zuzanna Foryt i Angelika Nowak wzięły udział w warsztatach szkoleniowych KS PZPN w Pruszkowie. Zapraszamy do krótkiej relacji z tego wydarzenia!

Program zjazdu składał się z dwóch dni:
👉 Dzień 1: trening interwałowy pod okiem Grzegorza Krzoska połączony z analizą najnowszych klipów UEFA oraz materiałów wideo z Ekstraligi.
👉 Dzień 2: trening ukierunkowany na podejmowanie decyzji w polach karnych i współpracę sędzi z asystentkami. Nie zabrakło także wartościowych wykładów prowadzonych przez Monikę Mularczyk, Katarzynę Wierzbowską i Macieja Wierzbowskiego.

Gratulujemy naszym sędziom nominacji na warsztaty! Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza i doświadczenie przełożą się na dalszy rozwój ich umiejętności sędziowskich. 👏